| Swordsman a întrebat:

Ce asteptari aveti voi, fetele, mai nou, de la baieti? intrebarea se refera la toate categoriile de varsta, si as aprecia raspunsurile mature si realiste

Răspuns Câştigător
| Genessis a răspuns:

Pentru mine,baiatul ar trebui sa fie : hotarat, curajos, gentleman, chestii dintr-acelea, cum ar fi sa deschida usa fetei, sa o ajute cu greutatile, sa vorbeasca politicos, sa stie sa se comporte cu cei din jur si amuzant, sa stie sa glumeasca atunci cand e cazul.Cam asta ar fi parerea mea.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu la un baiat, apreciaz in primul rand fidelitatea. Trebuie de asemenea sa fie sincer, sa nu minta, sa avem comunicare, de preferat sa fie haios, respectuos si iubitor.
Cam astea sunt in cazul meu.
O zi buna!

| wildstrawberry a răspuns:

Buna!
Eu personal, apreciez sinceritatea.In al doilea rand sa fie protector si finut, si nu in ultimul rand respectuos. Daca ma iubeste cu adevarat nu ii va fi greu sa se comporte asa, cu iubire si afectiune. Cam atat!:* Bye bye