| anonim_4396 a întrebat:

Sint casatorita si m-am indragostit de un baiat cu 7 ani mai tinar la inceput era frumos dar cu timpul a inceput sa ma termine si ba ma vrea ba nu i-am propus sa ne mutam impreuna nu vrea si-mi zice ca nu ma iubeste dar nici nu ma lasa in pace. oare ce vrea de la mine?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil sex fara obligatii.

| tyana a răspuns:

Cere-i parerea sotului. Tu esti prea implicata si nu poti gandi "la rece". El o sa te sfatuiasca asa cum meriti probabil! raised eyebrows

| Just4FunHD a răspuns:

Clar sa faca sex cu tine (nu zic dragoste ca ma indoisec ca el pune ceva pasiune). Nu inteleg de ce nu iti vezi de casnicia ta. Ce ai in mana nu e minciuna, nu?
Adica banuiesc ca ai un motiv bine intemeiat pentru care esti impreuna cu sotul tau? Daca il iubesti si te iubeste de ce mai cauti aventura si in alta parte? Nu te gandesti ca ai putea rani cel putin un om? Si in plus poti ramane fara sotul si fara amantul tau, mai ales ca amantul vrea doar dragoste, ma rog doar sa faca sex cu tine.

| Barajag a răspuns:

Vrea doar sa-si satisfaca placerile carnale.Fiind cu 7 ani mai tanar decat tine, nu gandeste la fel ca tine, este rebel, inocent, poate nu vrea sa simta ceea ce simti si tu (dragoste). Tu fiind casatorita, cum poti spune ca vrei sa te muti cu el? Vrei sa-ti distrugi casnicia din cauza unu tanar? Gandeste de doua ori, inainte de a face un pas gresit.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti o tarfa