| AAlexandra17 a întrebat:

Hei!
Il plac enorm de mult si cand sunt langa el imi bate inima si mi se opreste in loc. nu stiu cum sa explic laughing
Eu vorbeam inainte cu el.Nu am mai vorbit de mult. El nu prea vine la scoala. Are problemele lui, dar in fine. Are defecte, dar eu il iubesc asa cum este el sad. A avut multe relatii si parca simt ca o sa fie pana la urma ceva intre mine si el. A fost primul baiat de care mi-a placut in primul an de liceu. Si lui ii placea de mine. El m-a cautat in prima saptamana de scoala. Si simt ca odata si odata o sa fie ceva intre noi. Luni am chiulit de la ora cu colega mea si el a fost venit la scoala si era cu colegul meu si ne-am intalnit cu o prietena si ne-am dus acolo. Am inceput sa vorbesc cu el si mi-a dat o tigaralove struck. Cred ca a fost prima. Stateam langa el. prietena mea se uita la mine si la el si mi-a zis ca am facut amandoi o fata si am oftat. cica am pus amandoi capul in jos. eu simt ca ma place da nu stiu de ce. voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Vad ca ai primit deja un raspuns pe care tind sa il sustin, e foarte draguta povestea voastra si nu stiu de ce parca fiind vorba de anii de liceu o fac si mai draguta. Pai fi sincera cu el si incearca sa te apropii mai mult de el, poti face tu primul pas spunandu-i ce simti, dar sincer sa chiulesti si sa fumezi, nu e tocmai ok, tine totul in balanta.

3 răspunsuri:
| Ammizzu a răspuns:

Cred ca e asa si asa.

| BeatriceL90L a răspuns:

Probabil te place, dar nu cvhiuli si nu fuma pentru ca altii o fac. Sunt prea frumosi anii de liceu. Daca ii va placea mult de tine, va veni la ore, nu chiuli tu!