| keely a întrebat:

Spune ca ma iubeste si la toata lumea, atunci de ce m-a inselat? Sa il iert? Ne-am impacat deja dar pe mine inca ma doare ce mi-a facut si nu pot sa evit sa nu vorbesc uneori frumos cu el...nu stiu ce sa faccrying

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Eu zic ca toata lumea merita o singura sansa,daca o va face din nou dai papuci de tot,ai o discutie sincera cu el si spune-i ceva de genu "daca ma iubesti de ce mai inselat bla bla si daca o mai faci din nou adio relatia noastra" sau daca deja ai avut una de genul bravohappy nu uita, daca o mai face odata, dai papucii! Nu il lasa sa te ia de proasta.Bafta!

| Ramona1409 a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie ca tine! A fost si cu mine si cu alta in acelasi timp! A inceput "cu vrajeli" (ca altfel nu le pot numi) "k vai sunt viata lui, k nu poate sa stea fara mine."! In fn!talk to the hand Eu ca proasta am pus bothu.a mai contiuat aproape o luna fara s imi dau seama ca ma inseala.pana am aflat si am pus capac! Si uite ne-am despartit de 2 luni si suntem in acelasi liceu.si in fiecare pauza ma opreste p hol sa-mi zica k ii e dor de mine! nu stiu parerea mea este ca cine greseste odata o va face si a2a si a3a oara! Si eu mereu cand eram cu el si il sarutam.imi aparea imaginea lui cum s saruta cu alta!oh go on.E greu tare sa stii ca te-a inselat! Orikum Succes si ai grija ce decizie iei!:*