| PitikBhaa a întrebat:

Spuneti'mi: ce le plac baietiilor la o fata?
Ce fel de accent vor baietii sa aiba o fata?
Cum vor baietii sa se comporte o fata?
Si ce fel de lucruri(cadouri) le plac baietiilor?
Incercati sa raspundeti la fiecare intrebare
Cel/Cea care raspunde primul la toate intrebarile primeste funda!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa fie persoana serioasa si sa pretuiasca persoana care o iubeste.
Accentul ei nu conteaza prea mult sa fie asa voce de femeie nu barbateasca.
Nu imi pasa de cadouri sunt obisnuit si fara ele.
Problema e ca in ziua de azi nu mai e ceva stabil sa fii cu una eu am dat numai de parasute si m-am lamurit deja.

| Renard a răspuns:

Întrebările tale sunt generale şi oricât am încerca să îţi fim pe plac nu vei găsi o "reţetă" prin care să şti totul despre ei. Fiecare băiat e "special" în felul lui.Fizic în majoritatea cazurilor băieţilor le plac fetele frumoase adică să nu fie grase (dar mai sunt unii cărora le plac) ele să facă hainele frumoase atunci când le poartă şi nu invers. În privinţa accentului dacă domnişoara e precum răspunsul la prima întrebare nu prea îşi găseşte locul cu excepţia să nu aibă un vocabular prea slab dezvoltat. Băieţilor le plac în general fetele care sunt cuminţi atunci când sunt împreună cu alte persoane, să fie atente dar nu sufocante, să ştie să iubească happy. În privinţa cadourilor lucrurile sunt din nou complicate pentru că depinde ce fel de băieţi întâlneşti şi ce pasiuni au dar un parfum sau un ceas ar cam fi pe placul tuturor mie mi'ar plăcea o carte happy. Acest model sper să îţi fi fost de ajutor măcar într'o foarte mică măsură

| PitikBhaa explică:

Eu doar eram curioasa de raspunsurile vostre. Nu ca sa stiu aceste lucruri ca sa ma port diferit. Eu raman asa cum sunt, cine ma place cum sunt, ma place, cei care nu, nu. Oricum multumesc pentru raspunsuri!happySi la accent ma referam la cum ar vrea ei sa fie limbajul, de strada, educat, mizerabil etc...

| Chrysk2 a răspuns:

1.Igiena
2.Nu conteaza accentul, dar sa fie o fata blanda si nu fitoasa dinaia cacata laughing
3.Sa nu isi dea aere, mie scarba de asemenea femei.
4.nu ma intereseaza cadourile, dar daca imi face orice e bine primit de la prietena ta happy

| NONAMEONe a răspuns:

Prin aceste raspunsuri ti-ai dat seama! fiecare are genul lui de fata... sau gustul! eu unu prefer asiaticele dar si pe ele nu pe toate!

| emokid_1733 a răspuns:

Pai mie la o fata imi plac ochii si zambetul. ACcentul nu prea conteaza ca is ocupat sa ma uit in ochii eibig grin. Sa nu se comporte ca si cum ar avea totu si eu nu. Nu conteaza cadourile, un zambet ar face cat 10.000 de euro.