| Deeeenisaaaaa a întrebat:

Heii kiss! Este un coleg nou la noi in clasa si ii place de mine le'a spus al mai multi asta, si am aflat si eu. Si mie imi place de el dar el nu stie asta. Cum as putea sa'l abordez sa vorbesc cu el sa ii zic ca imi place de el thinking Astept raspunsuri. Dau fundita kiss.

1 răspuns:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Denisa! Simplu. Intreaba-l [prima oara] daca iti imprumuta un creion sau un pix iar apoi intreaba-l ce mai face? ce ii place? ce aveti in comun. Nu trebuie sa fii stresata pentru ca asta se vede si iti influeteaza foarte mult vorbirea. Deci, ai incredere in tine si fii tu insati. Bafta!