| zuzu_4658 a întrebat:

Spuneti-mi si mie mai multe despre barbatul in zodia gemeni.
cum il pot cuceri?

5 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Al meu e gemeni si am de tras cu el.nu-i place sa fie cicalit sub nici o forma(carui barbat ii place?). el considera cicaleala daca ii zic: ia-ti geaca ca s-a facut frig!
E foarte copilaros. ii place mult sa se alinte.am grija de el ca de un copilas si el adora astahappynu bag mana in foc ca toti gemenii sunt la fel.big grin
iubitul meu se plictiseste foarte repede.am luptat tot timpul sa mentin pasiunea vie.si am reusithappydaca dai gres, zice pabig grin
la fel si cu inselatul. daca faci asta, ti-ai dat foc la valiza. poate altii mai iarta dar gemenii din cate stiu sunt foarte stricti in privinta asta.
eu l-am cucerit prin atentia pe care i-o acordam, ca-l luam mereu in brate, il pupaceam, il alintam.il complimentam(vedeam cum se umfla in penelaughing). asta mi-a zis el.ca a ajuns sa ma iubeasca pentru ca ii acord o atentie deosebita si am grija de elbig grin
dar poate geamanul de care vrei sa afli nu e asa.al meu nu s-a inteles cu mama lui, au relatie foarte rece si probabil de-aia se poarta ca un copilas cu minebig grin
stiu ca nu te-am lamurit cu nimic. dar cam asta stiu eu despre gemenibig grinbig grin:big grin

| Miauti a răspuns:

Esti proasta? am inteles ai pus aceeasi intrebare acum cateva minute. dar vad ca la cat de disperata esti se pare ca tu chiar doresti o ****! daca tot nu ai ce face puneti intrebarea la conversatii si ai terminat. Vor si alti sa puna niste intrebari mai normale si sa primeasca raspunsuri...

| YourDailyApple a răspuns:

Tu chiar crezi ca asa vei invata despre barbati? Prin zodii?
Daca vrei sa il cuceresti poti incepe prin a vorbi cu el, sa fi deschisa si sa ii spui ce simti pentru el, fiecare barbat este unic in felul lui, si nicidecum nu corespund vreunui astru, daca iti vei baza "managementul" relatiilor pe astrologie o vei da in bara, caci nu asa ajungi sa cunosti un barbat ci prin a sta de vorba cu el si a comunica.
Femeile...

| Lexy ♥ a răspuns:

Are dreptate "che" si prietenul meu tot zodia gemeni e si e adevarat e cam greu cu ei dar se meritahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer e cam complicat, dar daca totusi reusesti o sa ai de suferit, mai bine lasa