| xorana27 a întrebat:

Cele care aveti un iubit care este in zodia gemeni. puteti sa imi spuneti lucruri despre el?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa zodii. Fiecare om este diferit, chiar de ar fi aceeasi zodie se poate ca sa fie chiar foarte diferiti si mai crezi si cine stie ce despre el si o dai in bara.

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Zodiile nu conteaza. Doar tu esti cea care poti sa-i definesti comportamentul in relatia voastra.

| SashaSiAtat a răspuns:

Chestia cu zodiile este o abureala. Toti sunt diferiti indiferent daca zodia este aceeasi sau nu.