| Yousosweet a întrebat:

Spuneti-mi si mie semne ca un baiat place o fata! funda.

Răspuns Câştigător
| Diddy a răspuns:

1. Se tot uita la ea, ii fura cate o privire.
2. O tachineaza.
3. Uneori, cand o admira uita de tot ce se intampla in jurul sau, e fermecat de prezenta fetei respective.
4. Inventeaza pretexte pentru a fi langa ea.
5. E mai amabil, mai atent cu respectiva fata decat cu celalate.
6. Cand fata se intelege bine cu alt baiat, devine gelos, si incearca sa le distraga atentia.

5 răspunsuri:
| chiury a răspuns:

pai tu trebuie sa simti, daca el te placewinking

| Tofeni a răspuns:

Baga id-ul asta tofenimarius si te ajut big grin

| Roscataaa a răspuns:

Pai :
1. Se uita insistent la tine, si nu vrea sa te piarda din ochi!
2. Vrea ca din orice motiv sa se apropie de tine
3.iti ia apararea
4.Te duce acasa
5. Iti faCe tot felul de complimete
6.Te tachineaza
ti-am spus din prOpria experienta
Funda?batting eyelashes?

| loveee_2446 a răspuns:

Paii. iti zambeste mereu. te saluta sau te intreaba ceva gen : ce faci?! daca e mai rusinos sau ii este teama sa nu crezi altceva despre el sau intentiile sale te ia usor. daca este mai nebun [in sensul bun] sau indraznet love struck atunciii iti zice direct! :*

| djandi a răspuns:

Pai blondina are dreptate.se tine dupa tine si daca e putin mai indraznet ti-o soune in fata ca-i place de tine.