| Yousosweet a întrebat:

Spuneti-mi si mie semne ca un baiat place o fata! funda...

Răspuns Câştigător
| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Poi sunt multe, poate sa te necajeasca, sa incerce sa iti atraga atentia(sa faca pe grozavubig grin), sa se comporte altfel cu tine decat cu alte fete, sa fie atent la c sp, sa rada la glumele tale, sa se bage mereu in seama cu tine, daca e de iesit cu gasca sa te cheme si pe tine neaparat, sa intrebe de tine in stanga si-n dreapta, nu stiu cred c am sp totbig grin

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Priviri insistente, dorinta de a fi cat mai mult in preajma acelei persoane, de a vorbi cu ea, de a face cat mai multe lucruri impreuna, dorinta de a o revedea cat mai curand si mai des.etc

Răspuns utilizator avertizat
| agentulagent a răspuns:

E de ajuns sa intelegi numai din privirea lui... fundita?

| Nutline a răspuns:

Paii,eu cred ca atunci cand o tachinează, cand ii face complimente sau ceva gen.;-?