| KittyScarlett45 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog, niste semne concrete ca un baiat te place... FUNDA! :*

6 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Te tachineaza mereu, incearca sa intre in vb cu tine despre lucruri cat mai absurde.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună.

Când ai nevoie de ceva, te ajută. Îți demonstrează că merită o șansă, te face să te simți bine. Are grijă de tine și nu te minte/păcălește etc.

Byewinking

| BlackEyedGirl a răspuns:

Se holbeaza mult la tine, mereu te suna/ te baga in seama pe fb/mess, vrea sa fie cat mai mult in preajma ta, te tachineaza rolling on the floor)

| unpustiobisnuit a răspuns:

Iti da foarte multa atentie

Răspuns utilizator avertizat
| krs20kriss a răspuns:

Pai atunci cand un baiat te place incearca sa se bage in seama cu tine
mereu se uita tinta in ochii tai
te suna, iti da mesaje (daca e cazu)
te invita undeva in oras
iti bate apropouri despre anumite subiecte de exemplu.: ai prieten
iti face complimente
este amabil cu tine
este rusinos
incearca sa se dea mare in fata ta (nu toti baieti fac asta )
iti lasa comm-uri la poze, like ..etc ..nu mai stiu...e strict parerea mea! MULT SUCCESS