| Yousosweet a întrebat:

Spuneti-mi si mie semne ca un baiat place o fata! funda...

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Pai atunci cand te place se uita intru-n fel anume la tine (adica te priveste mai mereu, incercand ca tu sa nu-l observi)
se comporta mult mai diferit cu tine decat cu celelalte fete...o sa iti dai seama si singura daca esti atenta

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Daca incerci sa-ti dai seama ca te place un baiat, spune'ne cum se comporta cu tine, si apoi poate noi ne vom da seama. e mai usor asa decat sa-ti explicam miile de semne :*

Răspuns utilizator avertizat
| Chriistiinex a răspuns:

Sa sti ca atunci cand un baiat place o fata nu se vede doar prin conportament ci prin faptul ca te apreciaza si te respecata maie faptrul ca zambeste in continu si se uita necontrolat la tine e altceva eu izi zic sa ai multa incredere in cel care crezi ca te place pentru ca inimile departate sunt cele mai atrase succes

| Liviu_2320 a răspuns:

Sta mai mult timp cu acea fata, o ia in brate fara nici un motiv...

| erAss a răspuns:

1.incearca sa se bage in seama cu tine
2.se uita des la tine
3. vorbeste diferit cu tine decat cu alte fete
4.paote te tachineaza
O stiu din propriu experienta...happy