| DulceataXP a întrebat:

Spuneti-mi va rog imi place de un baiat si el se comporta frumos fata de mine dar nu cu mult timp in urma ma ura cum sa aflu daca flirtuieste sau nu

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

hee hee pai 2 raspunsuri: 1. Ori chiar ii place de tine si a realizat ca nu esti chiar asa cum te privea el; 2. Ori are chef sa isi bata joc de tine! Probabil nu ai mai mult de 14-15 ani si iti spun sa fi ceva gen: scurt si la obiect. Nu sta dupa el daca vezi ca nu vrea ceva serios. Incearca sa afli si de la altii daca el te place sau ce crede el despre tine pe la spate sau poti chiar sa il intrebi tu

| DulceataXP explică (pentru MissxD):

Multumesc mult am sa incerc

1 răspuns: