| ella333 a întrebat:

Spuneti va rog...e bine sa ti perzi virginitatea la 15 ani?

14 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Daca esri pregatita fizic si psihic e alegerea ta dar e cam devreme

| Gmcc a răspuns:

E bine sa-ti pierzi virginitatea atunci cand simnti sa faci asta! Daca iubesti cu adevarat si esti iubita fa-o! Eu mi-am pierdut-o la 13 ani! Ps:sunt baiat!

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Nu esti cam mica mai ai timp o viata pentru sex mai tarziu o sa iti para rau. Cel mai bine e la 18 ani cand o sa fi pregatita si dezvoltata fizic ca sa nu ai prebleme. Ai grija ce baiat gasesti unu care sa te merite nu un baiat care sa profite de tine fi desteapta si alege cu grija si toate la timpul lor. Mult succes.

| neutrino a răspuns:

E bine sa-ti vezi de treaba pana mai tarziu.

| Brâncuşi a răspuns:

Nu preawinking straight face Ma bine mai tarziu...nu ai ce pierde decat sa regreti, daca te-ai satisfacut si ti-a placut nu ai pierdut nimic.

| Cherilyn a răspuns:

Buna, Ela happy
Din punctul meu de vedere este prea devreme. Ai toata viata inainte, o sa ai destul timp de baieti.
Daca o faci prea devreme mai tarziu ai sa regreti. happy
Ai grija de tine!

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Depide, daca esti baiat da, daca esti fata e bine pentru tine cat mai tarziu, dar e alegerea ta.

| defibrilator a răspuns:

E prea devreme(sunt baiat)

| TepesStyle a răspuns:

Normal ca e daca nu ai toate piulitele la cap

| aanny a răspuns:

Nu nu e bine chiar deloc.Si eu am o prietena care si-a inceput-o la 15 ani si nu te lua dupa zicala"faci cand simti ca esti pregatita sau cand vrei tu"...asa a facut si prietena mea si s-a afundat in tot felul de complicatii.unu la mana s-a asigurat ca ea si el sunt sanatosi, si-au facut analizele etc etc, au folosit prezervativ, bla bla bla totu e bine si frumos pana cand aud ca se simte rau isi face analize si ce descopera? ca are sida! pentru ce pentru nimic! acum n-are ce face decat sa i-a pastile care sa-i incetineasca procesul de distrugere a sistemului imunitar si habar n-am cat va mai trai.doctorita ginecologa i-a spus foarte clar ca nu exista sex protejat si ca e mai bine sexul dupa casatorie dar nu ea e batman si a facut-o si acum s-a distrus si sti de ce? corpu e inca prea tanar si fraged pentru acte sexuale, eu te-as sfatui sa nu faci aceeasi greseala poate nu iei fix sida dar sunt alte boli mult mai dureroase sau grave care aduc la moarte deci dedcizia ta happy

| Banncoti a răspuns:

Sunt de acord cu parerea "Heartstrings", nu fa prostia asta, spune-i ca nu si nu, iar daca vrei sa te simti bine zi sa-ti faca un oral.
P.S. : Sunt baiat.

| Heartstrings a răspuns:

Vedeti-va de scoala si lasati toate prostiile alestea. Normal ca nu e bine, daca de la 15 ani incepi gandeste-te cum vei arata la 18. Nu te lua dupa capul prietenelor tale sau a iubitului tau care vrea sa ti-o traga numai decat, gandeste-te la consecinte si la ce va urma dupa asta.

| LoLoEup a răspuns:

Ella Tu Ce Crezi E bine? Ce zic parinti tai sau ce vb vecini pe la spate. Ce zici e de bine sau de rau...

| AdrianNick a răspuns:

Da.daca vrei vino la minewinking