| VodkaCoca a întrebat:

Stau cu un baiat de 2 luni, in urma de a sta cu el ma despartisem de fostul meu cu care am stat 2 ani si 6 luni, in septembrie ma despartisem de fostul si in decembrie l-am cunoscut pe el.Eu intr-o relatie demostrez cat tin la persoana iubita, si stiu ca gresesc. Am aproape 19 ani si sincer acum nu mai stiu ce e in capul meu.Asta cu care stau de 2 luni si el la fel o terminase cu fosta lui prin septermbrie cu care statuse 7 luni, infine aia isi batea joc de el, in sensul ca ea mergea si cu alti etc, el ii demostra ca tine la ea si ea prctic isi luase lumea in cap. Si dupa 2 luni am cam decis sa pun punct ca el zice ca tine la mine dar e indiferent ca zice ca daca imi demostreaza ca tine la mine poate imi iau si eu lumea in cap si chestii de genu avand in vedere ca el are 24 de ani, si de 2 zile de cand i-am spus cand are de gand sa-mi demostreza ca tine la mine sa ma caute ca eu m-am saturat, m-a sunat ca disperatu, a vazut ca nu ii raspund si ca mi-am inchis tel a inceput sa o sune pe mama si mama in nici un caz nu ia raspuns ca asa i-am zis eu si acum imi zice ca o sa se schimbe ca nu stiu ce, tin mult la el nu pot sa zic ca il iubesc dupa 2 luni dar tin enorm de mult la el, si in timpul asta a inceput sa ma sune fostul meu el fiind din alt oras el mi-a demostrat cat ma iubeste si dupa ce ne-am despartit, in septembrie a venit la mine acasa si ma cerut de sotie laughing. De fostul mi'e indiferent, ma mai gandesc cateodata la el ca na amintirile raman, infine si ma suna imi spune ca inca ma iubeste ma intreaba daca imi este dor de el, si acum vrea sa ne vedem sa mai vorbim, dar nu stiu ce sa fac, pentru ca decat sa stau cu un baiat care imi arata cum ar veni ca il doare in cot de mine prefer sa reiau situatia cu fostul poate nu va mai fi ca la inceput dar totusi poate o sa ma re'indragostesc de ellaughing s-au sa-i mai dau o sansa la baiatul de 2 luni sa vedem ce are in cap acum?happy. Vreau doar o simpla parere fara sa fiu judecatawinking mersi :*

Răspuns Câştigător
| elamit a răspuns:

Eu nu te judec dar cine alearga dupa doi iepurii nu prinde nici unu, si cred ca cel mai bine af fi sa mergi cu cel ce te iubeste, iubirea nu se demonstreaza o simti si atat restul vine de la sine.

3 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Poarta o discutie cu baiatul care esti de 2 luni si intreaba-l ce are de gand. spune-i ca nu esti dispusa sa cersesti un pic de atentie din partea lui si ca te doare indiferenta lui. daca vezi ca nu se schimba situatia cu el, vezi ce vei face in continuare cu fostul. pune-ti in ordine gandurile si sentimentele. bafta.

| VodkaCoca explică:

Deci cu baiatul de 2 ani sh 6 luni am ramas amici am vb cu el sa nu ma mai streseze cu anumite lucruri avand in vedere ca eu am alta relatie, si am ramas cu baiatul respectiv acum e ok. multumesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta un al trei-leatongue
O persoana dacă a făcut un lucru odată, poate cu ușurință sa îl facă și a doua oara. Știi lupu își schimba parul dar năravul ba.
Asa ca încearcă ești tanata 19 ani... de ce sa te legi la cap de acum¿?