| Jack a întrebat:

Stie cineva ceva smecherii indiferent cat de mici la APARATE de noroc? nu neaparat ceva mare poate si anumite indici mici happy in general joc mistycal magic, sau sizzling, castele, astea mai cunoscute! Majoritatea o sa imi spuneti ca nu exista happy dar va rog poate stie cineva vreo jmecherie! Exista smecherii care functioneaza foarte bine dar sunt putini enorm de putini care stiu cu programe si figuri, si sunt ff scumpe de cumparat, ba chiar nu se vand! Exemplul cel mai bun a fost tipu ce la aratat la proteve cand a castigat 3 miliarde, si a fost scos de oamenii de la paza afara pentru ca s-au prins ca au shmenuit aparatu! Cv dublaje sau ponturi orice happy! Va rog!

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

La american poker.Trebuie sa fii extrem de rapid si eficient in acelasi timp sa depasesti, in timp ce operezi aparatul, atentia barmanilor sau a supravegetorilor.

| 77777Games a răspuns:

Dublaje na-i ce smanui, smecheri nu exista, exista doar posibilitati sa trisezi la aparate (in cazul asta poti face si inchisoare)
Daca nu ai bani de aparate te sfatuiesc sa joci online pe bani de joc la: http://bookofra2.blogspot.com

| slotgames a răspuns:

Ofer smecherii, ponturi si programe functionabile 100% la preturi foarte reduse pentru toate apratele si jocurile din gama Admiral, Gaminator, Apex & Platinum. Pentru mai multe informatii da-ti add la slotgames.hack!

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru slotgames):

Si tu de ce nu faci bani daca oferi ponturi?

| bodoga013 a răspuns:

Am eu o smecherie ce iti garanteaza castig 100 %! da mi un semn pe privat!