| David123321 a întrebat:

Stie cineva daca se va face un test de virginitate? daca da, cand?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pe vremea cand eu eram eleva se face ceva verificari, eram in clasa a 8 si toate fetele am fost trimise la cabinet, bine ca nu se punea probleme pe atunci, dar cum se stia de frica/rusine ai fi citit pe fata cuiva imediat daca avea ceva de ascuns...astazi nu se pune problema unui "test" cu toate ca nu ar strica.din clasa a 5 ar trebui sa se faca astfel de controale..crezi ca ar fi ceva iesit din comun?
O zi frumoasa sa aihappy

| On3St4r a răspuns:

Da! Acum! laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Cum adica test de virginitate? Asta numai medicul ginecolog poate confirma daca fata este sau nu virgina in urma unui consult!

| Oana92 a răspuns:

Mai oameni buni incetati cu prostiile astea! A fost o gluma idioata, nu se face asa ceva. Incalca drepturile omului si ar inseamna o pierdere uriasa de bani. Nu aveti putina logica? Ce ar face cu cele care nu mai sunt virgine? Le exmatriculeaza pentru ca au viata sexuala? Sa fim seriosi!

Mai si ganditi, nu strica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da,este adevărat.
http://berilac.com/teste-de-virginitate-pentru-elevi/
Te pup!

| DNSK a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu vb serios?! nu cred..ai' ca pana ala 18 ani e bine. dar si dupa?

| FadetoBlack a răspuns (pentru anonim_4396):

Un rahat mare, nu se face niciun test, nu ştiu de ce dai răspunsuri doar ca să fie date.

| Maddutzakiss a răspuns:

Buna nu se mai face in nici un caz la scoala si eu cred ca nici nu ar trebui ce ii intereseaza pe profesori ce face fiecare in afara scolii fiecare isi incepe viata sexuala cand considera de cuviinta ca e momentul potrivit datoria profesorilor este sa invete elevii tot ce este legat de scoala nu de viata sexuala eu personal asa cred