| miry123 a întrebat:

Stie cineva un salon de masaj erotic pentru. doamne in Bucuresti?

Caut ceva serios daca exista asa ceva. Astept pareri pertinente fara mistouri de 2 lei

4 răspunsuri:
| pii a răspuns:

Centura.

| miry123 explică (pentru pii):

"Astept pareri pertinente fara mistouri de 2 lei" Care parte nu ai inteles-o?

| Sensual23 a răspuns:

Buna Miry, poti incerca la Nirvana. Am citit la unele comentarii ca au primit si fete: http://www.nirvanamasaj.ro/

| Balaban_Doina_1950 a răspuns:

Va recomand un salon serios-discret unde amfost si m-am simtit Si masata Si satisfacuta-salon Luky-love (linga Conservator) Provare per credere. Astept sa ma duc din nou cit mai curind -deoarece ne stau in Romania.