| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi o fata surdo-muta? Va multumesc!

7 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Doamne! dar una normala nu ai vrea? neaparat surdo-muta lol...

| ExpertInLove a răspuns:

Dar ce vrei sa faci cu ea? :-)) Daca imi spui ce iti zic si unde gasesti.

| willen a răspuns (pentru ExpertInLove):

Cum ce vreau sa fac cu ea? sa o iubesc evident!

| willen a răspuns (pentru ExpertInLove):

Te rog spune-mi!

| ExpertInLove a răspuns (pentru willen):

Sta in orasul meu. Dar crede-ma e foarte iubita : are prieteni, familie si iubut. Dar totusi ai si tu o problema ca ea sau...zau asa una normala nu merge?! Nu insinuez nimic dar pare ca vrei sa faci altceva si nu sa o iubesti.

| Nucreeed a răspuns:

Oarba nu vrei sa fie?

| willen a răspuns:

Sau fara o mana?