| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Stimați utilizatori TPU! Am nevoie de ajutorul vostru! Mă aflu la Băneasa Shopping centre și am fost la kfc cu un tovarășii sa ne luam de mâncare. Stam la coada la aparatul de comanda și în fata noastră se afla un cuplu. Le vine rândul și femeia butonează pe aparat, bărbatul ii spune ce vrea iar în momentul în care vine pasul de plata a comenzii, bărbatul se fastaceste, isi baga mâinile în buzunar și pleacă de langa fata lăsând-o pe ea sa plătească. În acel moment ochii mei s-au făcut roșii și eram cât pe-aci sa îl iau la pumni dar noroc ca m-a oprit tovarășul meu. Colac peste pupăza, când ne finalizam comanda noastră mă uit după bărbat și îl văd ca sta comod pe scaun la masa pe telefon iar iubita lui sta la coada sa ia mâncarea și apoi merge singura cu tava plina la masa la el. Refuz sa cred ca în ziua de azi bărbații nu mai au oua și sânge în instalație. Am urmărit acerb cuplurile la food cort și majoritatea sunt femei care cara tavile nu bărbații. Probabil ca le convine faptul ca femeile au devenit independente și acum vor sa le exploateze din cauza asta. Voi ce ziceți? Cum ati reacționa fetelor dacă iubitul vostru fuge de langa voi când trebuie sa plătiți și apoi plătiți voi și tot voi sunteți cele care cara tava?

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Sunt profitori. Dar cel mai rau este ca fetele accepta asta. Daca as patii asa ceva fii sigur (ca daca nu isi primeste tava in cap -cand este plinawinking ) a doua aora nu ma mai vede el.

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Wow ce crima a putut face, a platit fata si a adus tava la masa, ce tragedie a facut tipul. Poate s-a oferit ea sa faca asta si i-a zis iubitului sa stea la masa ca n-are rost sa astepte in coada aia.

| Drimmero a răspuns:

Dramatizezi mai rau decat o domnisoara/

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Drimmero):

Nu dramatizez, este realitatea pe care majoritatea barbariilor refuza sa o accepte. Pe tine te tin minte ca obligi femeile sa iei plătească consumația

| Holiday a răspuns:

Nu exista de fapt nicio problema. Nici pentru tine nu e, doar te plictisesti.

| Crackman a răspuns:

Acum se trage care cum apuca?

| Allhambra a răspuns:

Nu te obligă nimeni să te combini cu un mârlan idiot.
Dacă el așa știe să se comporte, îi dai eject. Nu atârni după un țăran de parcă ar fi ultimul bărbat de pe planetă. laughing

| amcartofidanamulei a răspuns:

Mai taci dreacu