| NothingImportant200 a întrebat:

Stiti ca va tot spuneam de un baiat de care imi place dar care s-a mutat la alta scoala ( cred ca v-am inebunit cu asta laughing ). Acum imi place de un alt baiat din clasa mea, care cred ca ma place ( a dat foarte multe semne ca ma place), l-am intrebat si a zis ca nu, dar nu e o persoana foarte curajoasa, dar a recunoscut ca tine la mine 70% si a zis ca nu prea il enervez:X. Dar de fiecare data cand imi zice ceva frumos eu visez acel lucru seara, numai ca baiatul care imi apare in vis este cel care a plecat si cand vreau sa ii zic numele baiatului de la mine din clasa, spun numele celui care a plecat. As dori sa-l uit! Va rog, ajutati-ma sau dati-mi un sfat!

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

Distrage-ti atentia! Fa lucrurile care iti plac, ocupa-te de scoala, incet, incet o sa-l uiti. E ceva normal sa suferi, face parte din viata normala. evita-l.incearca sa faci alte chestii si cu timpul chiar daca va fi putin mai greu ai sa-l uiti! Ghindestete la baiatul pe care il placi!
Succes!
pa pa
Fundita pls. kiss

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Fii serioasă! Cum l-ai uitat şi pe cel care s-a mutat, aşa poţi să-l uiţi şi pe acesta! Astea sunt nişte mofturi de-ale tale, nişte provocări pentru tine, ca să-ţi demonstrezi că la vârsta ta poţi cuceri! Lasă băieţii şi dragostea şi pune mâna pe carte!
Baftă!

pa, pa.

| Delire a răspuns:

Buna,daria! cel mai bun mod de a uita pe cineva,e sa-ti amintesti de fiecare data, defectele lui! o zi placuta, bye

| danutssa_2124 a răspuns:

Exact in situatia ta sunt si eu...e un baiat in scoala pe care il plac.si ma place dar nu arata.l`am intrebare si a zis ca nu...chestia este ca el e orgolios si nepasator!

In fine.si cu tine...fai lucruri care sa nu iti mai aminteasca de el:*:*.ai grija de tine