| crazygirl_1531 a întrebat:

:X promit. la cel mai bun si folositor raspuns fundita:*. Imi place de un baiat si il cunosc prin intermediul mamei care este prietena cu mama lui.in fine ei s-au mutat in italia si asa avem si noi de gand ( adica familia mea) Imi place de el dar la inceput cand l-am cunoscut m-a intrebat daca cumva suntem rude ( nu va mai spun poveste nu conteaza ) in fine si ia-m zis ca nu nu suntem apoi mi-a zis sa-i trm niste poze cu mine i-am trimis si a zis ca sunt frumoasa. apoi mia trm semne din acestea,:* : *'am inteles intr-un fel ca ma place dar.acum de revelion chiar in acea seara am gasit un motiv ca sa il intreb daca are prietena si a sp ca da are si e din italia dar e romank m-a intrebat dc Cred ca poate si-a dat seama ca il plac dar va rog ajutati-ma sa ma placa si de aici ma descurc eu cu el s-au macar ce sa fac in aceasta situatie. baiatul e foarte tare imi plk l-am vazut si prin kamera web e dragut si am uitat.nainte de a. avea pr a spus ca sunt frumoasa si ce v-am zis eu mai sus deci inainte. unda cel mai folositor si cel mai rapid raspuns :** Multumesc frumos!~

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Draga andreea :*.
Eu cred ca ar trebui sa ii spui ce simti...adica ce ai pierde?!
mai bine sa iti para rau ca i`ai zis decat sa nu`i zici si dupa aia sa te gandesti cum s`ar fi intamplat lucrurile daca i`ai fi spus. Si in plus ai vazut ca si el te place.:*
Eu iti doresc baftaa!

1 răspuns:
| alexya_8105 a răspuns:

Buna! parerea mea este ca sa il lasi sa stea cu prietena lui ca poate nu sta mai mult de 1 saptamana 2, si apoi te bagi;) lasa-l sa vezi cam cat sta el cu fetele [cat timp] si in timpul asta pana sta el cu fata aia sa vorbesti cu el pe mess sa aflii cat mai multe lucruri ce te intereseaza despre el si sa citesti pe net despre zodia lui ...sa vezi cum ii place sa fie agatat si ce fel de fete ii plac. uite un site de ajutor http://www.bascalie.ro/zodiac_erotic_masculin sper ca te-am ajutat si ai inteles tactica mea;)