| b34TdoWnLiV3 a întrebat:

Stiti care este diferenta dintre sex normal si sex oral.

Răspuns Câştigător
| Daliutza a răspuns:

Sexul oral este acel tip de sex în care organele sexuale sunt excitate cu gura. Felația este atunci când organul genital bărbătesc (penisul) este introdus în gura partenerului/partenerei. Cunilingus (sexul oral aplicat la femeie) are loc atunci când bărbatul/femeia își mișcă limba pe labii, clitoris și în interiorul vaginului partenerei. Mai există și analingus, excitarea partenerului/partenerei prin mișcări lascive ale limbi în jurul anusului.
Mai generalizat, sexul oral este orice interacțiune a cavității bucale a bărbatului sau a femeii cu un organ/obiect erotic (cum ar fi sânii sau jucăria dildo).
Sexul normal este cand partenerul isi "freaca" penisu de vaginul femei

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu ne spui tu?
Sexul oral nu lasă o sarcină dar tot nu te scapă de boli cu trasmitere sexuală.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

E o diferenta de la cer la pamant...

| Steven_Niculescu_1994 a răspuns:

Diferenta e n si m

| Zenithf a răspuns (pentru Steven_Niculescu_1994):

Asta-i buna, si eu m-am gandit ca e o intrebare cu clenci, da' nu m-am prins ca asta era clenciul! laughing