| Madarinca a întrebat:

Buna as vrea sa ma ajutati.
Imi place de un baiat.Deseori se uita la mine foarte lung.Intr-o zi el merega inainte dar eu un pic mai departe de el mai mult de 10 ori a intors capu si se uita la mine drept in ochii.Daca sincer e foarte rusinos. Vorbeam mai inainte si pe un site de socializare.La scoala chiar si ne salutam.Pe urma nu-mi mai raspunde la mesaje.Se uita foarte lung la mine.Ce ar trebui sa fac cind merg pe linga el prin scoala? Ce sa fac ca sa-mi scrie?

Răspuns Câştigător
| Cigarettă a răspuns:

Heii :3

Mai mult ca sigur te place, dar e foarte ruşinos...
Dacă el e ruşinos şi nu te bagă în seamă, dar îţi "arată" faptul că te place prin faptul cum te priveşte... încearcă să te bagi tu în seamă cu el, fă tu primul pas. :d
Poate că iese, ceva-ceva. Poate ajungi să fi într-o relaţie cu elwinking

Baftă! :*

| Madarinca explică (pentru Cigarettă):

Da dar cind il vad la scoala ce trebuie sa fac cum sa ma comport? Sa ma uit sa-i zimbesc ceva de genuu? Poate ai vreo propunere?

1 răspuns: