| DianaIonita a întrebat:

Stiu ca aceasta intrebare este un pic prosteasca, dar sunt foarte dezvoltata pentru o fata de 14 ani si chiar vreau sa stiu: ieri, am fost la o petrecere si un baiat zis ca vrea sa vorbim si m-a luat pe camp, in loc sa vorbim el mi-a facut un sex oral fara voia mea(nu intrebati cum) si eu eram in timpul mestruatie. Azi am constata ca fluxul mestrual s-a schimbat radical, ar tr sa imi fac griji?

18 răspunsuri:
| gabytz18 a răspuns:

Eu cred ca nu a fost fara voia ta... nu vreau sa judec dar parca nu pari afectata de fapta in sine ci de consecinta ei thinking Lasa-ma sa ghicesc in timp ce se consuma joaca ti-a venit, a continuat si te-ai speriat dupa aceea? Sau a fost prima data si nu stii ce se intampla thinking Sincer sa fiu nu ma intereseaza ce a fost. dar in caz ca a fost fara voia ta, ar trebui sa denunti la politie si sa-ti raspund la intrebare. doar cred ca ar trebui sa nu-ti faci griji. PRin menstruatie vaginul se reface ca sa zic asa thinking Oricum in timp ce terminam de raspuns mi s-a mai nascut o idee thinking ai pus intrebarea la caterinca? NU e stilul meu sa raspund printr-o intrebare, dar am atacat mai multe chestiihee hee) poate imi satisfaci curiozitatea tongue daca nu pe forum poate pe privat chiar vreau sa stiu daca am intuit bine in prima parte. Oricum m ai grija de tinewinking

| paulgg a răspuns:

Ce bombata esterolling on the floor

| GeosBIOS a răspuns:

Fara voia ta? In primul rand nu trebuia sa te duci singura cu el pe camp, lucru care banuiesc ca s-a intamplat cu voia ta. A doua chestiune ar fi, ca atunci cand ai vazut ce intentii are baiatu, daca chipurile chiar asa nu ai vrut, trebuia sa-i stergi o palma peste fata cu reverul si sa-i ceri sa te duca imediat acasa daca nu vrea sa aiba probleme. In sensul ca-l denunti la politie pentru hartuire sexuala, fiindca chiloteii nu ti i-a dat jos chiar asa fara voia ta.

| Petrica44 a răspuns:

Este oribil ceea ce ne spui! Trebuie sa-l denunti la politie imediat! Gandeste-te ca va repeta "isprava", daca nu cu tine, cu alta.Asta este un pericol social.Trebuie oprit! De rusine sau de frica, multe fete/femei nu denunta astfel de "violuri".Asa se face ca autostrazile europei sunt invadate de fete (de cele mai multe ori minore), care se prostitueaza sub amenintarea cu moartea lor, a familiei sau in cel mai fericit caz cu bataia crunta.Trebuie denuntata si anihilata orice actiune de acest fel...dar fara ajutorul si colaborarea victimelor, nu se poate face nimic.Infractorii nu au scrupule! Retineti: atat in Romania, cat si in europa, numarul de urgenta este 112. Apelati-l de cate ori sunteti in dificultate.

| anonimul0826 a răspuns (pentru Petrica44):

Ba da ubna mai e fat asta ceas futeo scuze pentru expresie da asa sunt eu sup totul pe fata

| Petrica44 a răspuns (pentru anonimul0826):

Buna! Prin ceea ce-ti voi spune, nu doresc sa-ti aduc nicio ofensa.Crede-ma pe cuvant ca n-am inteles nimic din ce mi-ai scris. Explica-te mai detaliat.

| anonimul0826 a răspuns (pentru Petrica44):

Mai pe scurt as futeo peasta mica cum spune si uzi de la bug mafia

| Petrica44 a răspuns (pentru anonimul0826):

Sa-ti spun ceva: in primul rand poate nici nu este ea in fotografie.De ex. eu pot sa-mi pun o fotografie de manechin, iar in realitate sa fiu un bocciu.In al doilea rand, fii un pic mai decent si foloseste un limbaj mai adegvat.Noapte buna!

| DianaIonita explică (pentru Petrica44):

Deci, in primul rand eu sunt in fotografie, in al 2 - lea rand nu mi-ati rasp la intrebare sa imi fac griji sau nu?

| Petrica44 a răspuns (pentru DianaIonita):

Nu!

| DianaIonita explică (pentru Petrica44):

Ok mersi

| GeosBIOS a răspuns (pentru DianaIonita):

Nu de fluxul menstrual ar trebui sa-ti faci griji, din cate stiu e ceva normal sa se mai intample si astfel de schimbari., mai ales ca abia de vreo doi ani stii pe propria-ti piele ce-i ala ciclu Dar, dupa cate spui ar trebui sa-ti cam faci griji de oamenii cu care (scuze cacofonia) te insotesti. Nu de alta, dar maine intr-un context similar, s-ar putea sa dai de un baiat mult mai agresiv, chit ca initial se arata tot numai lapte si miere, care sa-ti faca lucruri de sa ramai cu sechele, sau cu urmari nefaste, toata viata.

| DianaIonita explică (pentru GeosBIOS):

Hehee stiu ce-i ala ciclu de la 9 ani

| SmRpT a răspuns:

Ti-a placut nebunatica micalaughing, nu-ti fa grijismug

| hunterr a răspuns:

Vrei sa discutam despre sex? imi poti lasa pe privat un mesaj cu idul tau? Ca eu nu pot trimite mesaje ca sunt nou pe site!

| DianaIonita explică (pentru hunterr):

Asculta, nu vreau sa vb despre sex si nu pot sa iti trimit mesaj, dar daca vrei neaparat uite id-ul meu adriana_ionita2000

| anonimul0826 a răspuns:

**** mea daca tu esti aia din poza esti super buna noroc pentru baiatul ala ceas da sa-ti dau o limba:laughing)

| Ionut22244 a răspuns:

Si nu sa innecat?rolling on the floorti.a cam placut de, si daca nu i.ai dat nici o palma sau ai incercat sa il opresti nu prea mi.se pare hartuire sexuala chiar daca esti minora.