| Lavymee a întrebat:

Stiu ca am mai scris despre asta... dar va rog sa ma ajutatisad. Acum vroiam sa ies afara sa il vad pe un baiat cu care am vorbit numa pe net. El era plecat. Acum cateva zile a avenit acasa si acum 3 zile l-am vazut din masina si de cand l-am vazut altceva nu imi doresc decat sa stau cu el si sa vb cu el. Vroiam sa ies afara. dar sa trezit maikmea ca nu ma mai lasa, ca el e pera mare pentru mine si e seara etc ( eu am 17ani jum el 25jum). Nu am cum sa dau de el ca nu mai am numarul lui si nici el nu are nr meu si nu are nici net. sad Daca pleaca inapoi in strainatate fara sa il vad o sa fiu ffff suparata si o sa imi fie dor de el. Cum sa fac sa dau de el VA ROG un sfat? De la prieteni nu pot ca nu avem prieteni comuni. Dau funda la cel mai bun raspuns sad HELP! vreau raspunsuri serioase fara glume
pls

Răspuns Câştigător
| SenZation a răspuns:

Pai nu prea ai cum raised eyebrows ...plimbate prin oras sau pe unde l-ai vzut si poate va intalniti. altceva nu vad ce ai putea face.

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

E mai bine sa nu ai numarul lui pentru ca mai mult o sa suferi pentru ca el o sa plece no sa-l vezi cel mai bine e sa nul mai vezi si sa-l uiti.

| answer a răspuns:

Ai incredere in mama ta, ca ea stie cel mai bine ce e mai bun pentru tine, are experienta de viata si niciodata nu ti-ar dori raul, chiar daca poate acum asa ai impresia;

| Nenumescovici00 a răspuns:

In primul rand el e major tu esti minora si nu prea ar fi indicat pentru ca e prea are si cine stie ce ii trece prin cap si sunt comfuza daca ai vb cu el numa pe net si dupa aia ai zis ca nu are net unde ai vorbit cu el? Si iti dau un sfat dragostea la distanta nu merge asa ca incearca sa iti gasesti pe cineva si mai aproape de varsta ta si care sa nu trebuie sa plece si cine stie ce face el de fapt in strainatate.