| denisucaandreea a întrebat:

Stiu ca e greu si pentru mine dar voiam sa av povestesc ce mi s-a intamplat.Mi-a fost foarte greu
Eram cu iubitul meu Andrei si cu prietena mea Alexa si jucam adevar si provocare, si toti o tachinau ca ii place de un baiat cu care a fost impreuna pe nume Damian, oricum simteam ca il plac si desi nu mai voiam sa fiou cu el si desi il iubeam pe Anddrei m-a simteam nesigura fata de el aveam un sentiment ciudat
Eu nu cred in a doua sansa pentru ca cine te pretuieste cine ste, te pretuieste de prima oara, oricum si ea atunci a spus ca il place pe el si a aratat cu degetul prima oara am crezut ca place un alt coleg si apoi am vazut ca era Andrei, si el s-a inrosit si mai ca ziceai c plange si eu ma simteam ca un al treilea rahat si astia de la mine spuneau "sa se pupe mirii, sa se pupe mirii "
Si eu cred ca daca stia ca are iubita nu facea asta si ma gandesc doar la faptul ca iubesc asa de tare incat nu vreau sa -l pierd Am nevoie de parerea voastra. Ce sa afc? Cum sa reactionez?

Răspuns Câştigător
| Koko21 a răspuns:

Spune-i cal iubesti si sarutal in timp cei zici asta si poate poate se leaga o relatie dar sa nu lasi pe nimeni sa intervina in ea daca vezi ca vorbeste cu alta fete(a) nu te lasa prada invidiei ca invidia distruge relatia

| denisucaandreea explică (pentru Koko21):

Da, dar mi-e frica ca daca ii voi spune asta, si il voi saruta poate el nu va accepta si ii va spune Alexei si nu vreau sa fac ec a facut ea eu nu sunt curva cum e ea insa, mi-e dor de el, si vreau sa-l simt aroape, in fiecare noapte visez ca imi spune ca vrea sa se intoarca la mine si ma trezesc ca nu e adevarat si distanta asta doare, adica sunem din acelasi sat insa >el practic s-a despartit de mine si nu stiu cum sa reactionez acum...E complicat Ufff sad Macar ed-ar fi cineva ..nu stiu dupa ce m-am despartit de Damian si am vazut ca e totu bine cu Andrei nu am gandeam, Ma gendeam doar ca ma voi regasi in bratele lui, cu fiecrae imbratisare sa ma aline sa am potoleasca insa, doar suferinta, si simt un gol in inima ca nu e langa mine ufff sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma juca adevar sau provocare.

| shadow222 a răspuns:

Nu tine cu forta ceea ce iubesti dar nici nu il lasa sa plece pur si simplu