| crazy_9255 a întrebat:

Intrebarea mea pentru boboci este urmatoarea: Cum vi se pare sexul cu o virgina? Vi se pare o experienta care merita, e placut sa ai o relatie sexuala cu o virgina? Poti avea orgasm, dar fata?
Cineva mi-a povestit ca a facut 3 numere cu o virgina, credeti ca rezista o virgina la mai mult de un numar? Ce pozitii ati incercat prima data? Povestiti in detaliu cum a fost la voi, atat fetele care au fost dezvirginate cat si baietii care au dezvirginat! Astept raspunsurile voastre!

4 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Ehh. daca e numai pentru boboci eu trec peste.sa fiti sanatosi!
ma simt discriminatalaughing

| 2696 a răspuns:

De orgasm da poti aveawinking si nu imi povestesc viata intimawinking stai linistit ca e o experienta frumoasa si mai depinde si de virgina totusi nu cred ca mai mult de 2 acte rezista...

| Snow a răspuns:

Tu poti avea orgasm fata nu prea cred. la ea inca intervine durerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost