| anonim_4396 a întrebat:

Cat de mult inseamna pentru baieti ca prima fata sa fie virgina?!

Si nu numai prima fata, iubitele voastre daca daca ar fi virgine, cum v-ati simti?

Si acum pentru cei care au facut sex cu o fata virgina, ce ati simtit? sau cum v-ati simtit?

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca baietii se simt foarte mandrii de faptul ca o fata e virgina, pentru ca e pura, nu a mai fost `uzata`laughing, ce e nou, e cel mai bun, normal k se simt cocosi k fata li se daruies lor si se poate chiar sa se laude uni care sunt mai nesimtiti, se lauda la prieteni ca ei au facut-o cu o virgina, sper sa nu fie cazul...

| Betty18 a răspuns:

Eu cred ca in ziua de azi numai conteaza daca e virgina sau a mai facut-o cu inca 1000...trist.

aceasta e viata pe terrahee hee

succes

| Antonimu a răspuns:

Pnm... parerea mea e ca un baiat ar iubi mai mult o fata virgina decat una care numai este. happy

| MissCamelia a răspuns:

Din experienta iti spun ca majoritatea baietilor fug de asa ceva. din lene sau frica sa nu devii obsedata de ei.nu inseamna mult decat in conditiile in care va iubiti, si e un bonus, dar daca cineva te iubeste, te iubeste si daca esti si daca nu.

| roxy_5007 a răspuns:

Pai prietenul meu cand ma dizvirginat acum 2 ani mi-a spus ca o virgina ii ofera placere

| d33a_9154 a răspuns:

Sunt fata laughing)))))sper sa nu excludeti raspunsul meulaughing)))... dar banuiesc ca nu baiat e mult mai fericit atunci cand face acest lucru unei fetehappy...Pentru ca accea fata va tine minte toata viata happy... cele intamplatehappy. Dar sunt baieti care vor si fete cu experienta nu toti sunt asa. Daca o faci ...pai trebuie sa fie una buna.Cam asa gandesc ei happy...

| hgfdhgfgh a răspuns:

Inseamna ff mult pentru un baiat sa fii virginahappy ia si te mentine daca potihappy daca vrei sa vb mai multe te astept pe messenger am id-ul aalleexxxalexxx. pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei prima relatie sexuala daca e cu sentimente... ramane intiparita in inima...si poate de asta...sau doar sa se simta ei bina ca au dezvirginat o fatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru multi e doar orgoliu. Experienta ii atrage pe foarte multi, si desi suna bine "virgina" tot mai bine e cu una "uzata"(asa zicea cineva inaintea mea) care poate nu e atat de frigida sau scarboasa ...etc. Deci, nu oricine stie sa aprecieze virginitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

vcvcvcv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand o dezvirginezi simti ca traiesti fratewinking
Dar Intra Cam Greu Daca esersezi o mai largestihee hee
winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu Am Dezvirginat Vro 4 Fete Toate la Prima Lor Relatie Sexuala Au Cam Tipat Dar dupa 30 Min Sau Obisnuit Dar Nu e Cine Stie C e Sa o DEzvirginezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfdfdfdf