| nestiutorulecurios a întrebat:

Stiu ca fetelor nu le place sa fie atinse pe fund dar totusi cum pot convinge o fata sa ma lase sa ii dau palme la fund sau sa o strang de fund (ocazional)?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate nu esti deloc smecher,. nu trebuie sa ceri voie fetei sa o pipai pe fundulets, pur si simplu pune mana acolo, se va enerva pe moment dar crede-ma le palce maxim

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ee nu le place, trebuie doar sa fie persoana potrivita si momentul potrivit

| raluk27 a răspuns:

Sa o lasi si pe ea sa iti dea palme sau sa te stranga de ceea ce ai intre picioare (tot ocazional).
Asa o convingi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le place de aia care nu sunt frumosi laughing. Daca arati bine poti sa le pui si piedica ( vorba cuiva) ca tot nu vor comenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii prost. Nu le place sa le atingi tu pe fund! Asta e cu totul altceva.

| Nonzen a răspuns:

Ne place dar... nu chiar cum spuneți voi. Nu toate suntem curve, dacă știu că respectivul va fi iubitul meu, da îl las. Sau dacă. e deja. happy

| Iordache_Costi_2000 a răspuns:

Frate îți spun cam cum ar merge treaba, tu ca băiat fi pervers până găsești fată pe care o iubesti, nu doar asta, si 14-15 ani dacă ai și iubesti fata accea tot nu îti recomand să atingi fata.
De ce? Find copil ea se gândește la altceva si evident își prinde frică și poate nu o să mai ai parte nici de buci, nici de fată!
Dar cand ajungi sau daca măcar esti adult si ai fata ta + luni de relație eu cred ca ar merge, adica are mare încredere în tine și poți face acel pas, deși nu întreba ce-a ce faci... serios, e copilăresc...
Dar după experiența mea când ști ca esti cu o persoană în relație deși nu ai o fantezie cu accea persoana dar nu iubesti accea persoana da poți grăbi lucrurile, find că dacă o sa te lase macar nu suferi.
Dar cu persoana iubită nu recomand, desi chiar daca vei auzi vorbe după despartire ca nu ai fost bărbat, ca nu ai facut nimic etc, nu te invinovăți pe tine, ai tratat-o cum trebuie! Success!

| MiaKhalifa6969 a răspuns:

Pai ca orice fata sa te lase sa le atingi pe fund, si sa ii dai palme si sa o strangi, trebuie sa ai tactica, sa stii ce faci. Trebuie ca mai intai sa tragi slitul si sa scoti mascota si sa ii zici ca esti homosexual, astfel va avea incredere in tine si te va lasa. Asta si te va face de ras peste tot, dar te lasa sa o atingi pe fund! Concluzia : nu te mai uita la filme pentru adulti, nicio fata nu te va lasa sa le atingi in felul ala daca nu e ceva intre voi! Eventual, da-i in cap!