| Andreeaaa_1471 a întrebat:

Stiu ca intrebarea e cam idioata, dupa mine, dar cu ce as putea sa ma satisfac? de pilda, ce obiecte as putea sa introduc in vagin, s.a.mentionez ca am 17 ani, si nu am facut vreodata sex

Răspuns Câştigător
| albrosie a răspuns:

Cumparati un dildo sau ia coada de lamatura si bagatio in vagin sau cheama ceva baiat la tine cand estisingura si puunel sa ti-o traga numa uitate dupa ei vezi care o are destula cat sa te satisfaca

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probeaza un vibrator de la sex shop.

| XK a răspuns:

Aiurea, si-a pastrat himenul intreg 17 ani, si acum o mananca pasarica dupa plastic...

| ShowTim3 a răspuns:

Se numeste dildo... big grin cauta la sexshopuri ca sigur gasesti

| Papusik a răspuns:

Cauta un dildo la sexshopuri :p

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Ma mir ca mai exista fete la asa varsta care, nu au facut inca sex, si nu stiu nici de masturbare, dau si eu un sfat desi nu stiu cat de bun este, cred ca pentru inceput sa iti introduci degetul ar fi cat de cat ok

| Mihai_5019 a răspuns:

Cu degetul mare prin miscari ciruculare poti stimula clitorisul, nu introduce nimic in vagin este riscul sa te dezvirginezi!

| 557 a răspuns:

Esti proasta.no offense da` cum sa nu faci sex pana la 17 ani?laughingdaca vrei, te ajut eu laughing