| PisSsicutTtzza a întrebat:

Stiu...o intrebare prosteasca... poate o fata sa iubeasca/tina,la un baiat mai simplu(sa nu folosesc alte cuvinte)raspunsuri serioase va rog, funda.vam pupat :*

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Iubirea nu tine cont de inaltime, greutate, varsta, avere, parinti, dinti, masura la picior, anotimp, an, luna, masura la indispensabili sau de firma respectivului de internet. Cheers.

| PisSsicutTtzza explică (pentru Ycu):

Foarte bun raspunsul tau si chiar mi-a dat increderea necesara:*mssss mult de ajutor

| Ycu a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

Oricand. happy

| Vix999 a răspuns (pentru Ycu):

Ba uite ca la mine e vital providerul de internet laughing)

| Ycu a răspuns (pentru Vix999):

Daca nu are rds cu banda de 3GBs cel putin, nici nu ma uit la ea. :-) trolls

28 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mai simplu adica mai sarac?

| PisSsicutTtzza explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mda.mai toti colegii din scoala imi spun sa imi iau gandul de la el, sa il uit.sunt confuza sad

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

Daca esti confuza atunci nu te baga in relatie cu el, bagate doar atunci cand esti 100% sigura.

| PisSsicutTtzza explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu ma ajuta raspunsul tau.msss oricum :*

| anabelisa a răspuns:

Daca stii ca este o intrebare prosteasca, atunci de ce ai publicat-o? Pentru ca nu ai cu ce sa-ti ocupi timpul?

| Auslesse a răspuns:

Categoric! daca iubesti pe cineva,il iubesti pentru ce e, nu pentru ce are(daca la asta te referi, eu asa cred).
degeaba are bani de nu stie ce sa faca cu ei, daca n-are suflet, daca nu e sincer..etc.

| Azµre a răspuns:

Da, normal!

| Felys a răspuns:

Toata lumea cauta un ideal, nu simplitate, cam greu sa ii placa unei persoane de cineva inferior pe toate planurile

| PisSsicutTtzza explică (pentru Felys):

Nu caut un ideal pentru ca nici eu nu sunt asa.in fn happy

| prizeFTW a răspuns:

Dacă îl iubeşte cu adevărat, da!

| Deliα a răspuns:

Normal ca dahappy

| lolylolypops a răspuns:

Da, cand iubesti un om il iubesti si gata!

| crack123 a răspuns:

Daca gasesti alte calitati la el, care pentru tine sunt mai importante da, de ce nu? Dar ai grija sa nu faci copii cu el laughing

| PisSsicutTtzza explică (pentru crack123):

Hai ca exagerezi laughing

| crack123 a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

Pare un raspuns in zeflemea, dar e adevarat, copilul cu cine crezi ca seamana, daca nu vrei sa existe riscul sa ai un copil "mai simplu"... Dar poate ti-ai format o parere superficiala, daca te simti atrasa poti sa incerci sa-l cunosti mai bine.

| Allissandra a răspuns:

Cand zici simplu te referi la faptul ca e sarac sau ca e mediocru? In orice caz raspunsul este da. Poti sa iubesti/placi pe cine vrei.

| PisSsicutTtzza explică (pentru Allissandra):

Nu e vorba de saracie, mai toata lumea nu prea discuta cu acel baiat.....complicat

| Allissandra a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

Am inteles. Nu e tocmai mister popularitate. Am trecut prin asta. Trebuie sa te gandesti ca acest lucru iti va afecta si imaginea personala. Esti pregatita sa faci sacrificiul asta pentru el?

| PisSsicutTtzza explică (pentru Allissandra):

Sincer....nici eu nu stiu

| Allissandra a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

Daca tu crezi ca merita eu zic sa faci pasul asta.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

Adica e baiatul nepopular.

| Sinceritate a răspuns:

Bineinteles ca poate, dragostea nu tine cont de alte lucruri, te indragostesti de persoana, nu de statut! :*

| PisSsicutTtzza explică (pentru Sinceritate):

Mssss mult de raspuns.chiar imi este e folos raspunsul tau :*

| Sinceritate a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

Chiar ma bucur! :*