| greenmile00 a întrebat:

Stupid...

daca sunt daltonist, o sa ma indragostesc vreodata? ca mie imi cam plac roscatele!

voi ce parere aveti? laughing)

15 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Întrebarea asta merge pusă la Trivia/Amuzante. M-ai făcut să râd.Normal că te poţi îndrăgosti! Încearcă să te uiţi şi tu la brunete! Chiar, presupun că este oribil să vezi unele fete cu părul cenuşiu. Îmbătrânesc mai devreme pentru tine. E grav şi amuzant.

pa, pa.

| RXN a răspuns:

Vai, ce dragut.
Poti incerca sa o intrebi la prima intalnire daca ar purta iarba in cap pentru tine.big grin

| Rukhsandra a răspuns:

Cred ca ai pus intrebarea asta la caterinca

| Lacoste a răspuns:

Stupid laughing

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Bai da ce intrebari pui si u laughing))
LipSa de ocUpaTiE? laughing)

| Anileda a răspuns:

Si tu o sa te indragostesti doar de roscate.
Pentru ce?
Oricum nu ai sa iti dai seama daca are parul rosu sau verde.laughing
Un om nu se alege dupa culoarea parului, ci dupa alte criterii.
Pa!

| Loredana_4793 a răspuns:

De indragostit de vei indragosti indiferent de culoare parului.Cred ca mai mult conteaza cum gandeste o persoana decat aspectul fizic, care din punctul meu de vedere ar fi pe locul 2 sau3.
Sa spun si eu tot asa:"stupid...", cred ca ar trebui sa ii spui viitoarei sau actualei tale prietene sa se vopseasca verdehee hee.
Te pup!

| AdelinaC a răspuns:

Frisky daltonist e cel care nu distinge culoarea rosu de verde.

Mie mi se pare intrebarea asta pusa in gluma dar fie sa stii ca nu are treaba un defect al ochilor cu dragostea.

| nattie a răspuns:

Deci de fiecare data cand vezi o fata cu parul verde atunci sa stii de la mine ca e roshcata, daca tie iti plac alea pe care le vezi roscate atunci nu-ti plac roscatele ci fetele cu parul verde!straight face

| unaboona a răspuns:

Esti stupid si stupida intrebare...normal ca ai sa t indragostesti ca doara no sa te indragostesti de culoarea uni par ci de persoana

| Frisky_8761 a răspuns:

Ce inseamna daltonist? scuze dar nu stiu si as dori sa stiu daca nu va suparatilove struck multumesc

| Thunder a răspuns:

Asteapta sa intalnesti o femeie cu parul verde.

| `KiddO` a răspuns:

rolling on the floor. de unde sti ca iti plac roscatele daca tu vezi verde in loc de...roscat?!?!?! laughing nu cred ca ai intalnit o fata cu parul verde ca tu sa il vezi roscat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa ma fac rascata pentru tine :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roscata@
xD