| albnegru a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa devin mai cordaci, de gasca, baietas, smecher baiatu ala cu care vrei sa faci caterinca si e bagat in seama de toata lumea. Am prieteni ies in cluburi ma imbrac bine nu duc lipsa..mai putin la capitolul "fete" nu prea stiu sa combin dar nu asta e important acum. Cum devin mai cordaci, spontan stiti voi la ce ma refer! :* laughing (sunt baiat)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand esti destul de cordac iti faci dusmani, mai bine rezervat la locul tau

| albnegru explică (pentru mgtow):

Da dar daca esti cordac destept care sa stii cand sa actionezi e foarte ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

și cu ce te ajută șmechereala asta? schimbarea asta ține doar de tine, dacă vrei să te comporți altfel, n-ai decât. mai bine ești tu însuți, fără să cauți prea multă atenție.

| IonutzMariusz a răspuns:

În primuri rând cred că îi trebuie un BMW și o ciungă să o cioflăie arogant în gură laughing
Întotdeauna nu mi-au plăcut ăștia așa "șmecheri" deoarece la deschiderea gurii și la ieșirea primului cuvânt doar pițipoancele se vor lipii de el. E strict părerea mea!

| albnegru explică (pentru IonutzMariusz):

Frate, aia se cheama cocalari...nu ai inteles deloc la ce ma refer.