| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Sufletul nostru, inainte sa ne nastem de unde a venit? ce am fost in tot acel timp de dnainte? voi ce parere aveti? orice raspuns, parere, explicatie logica\ilogica/ e buna venita dar sa-mi spune-ti parerea voastra. ce am fost inainte sa fim ce suntem acum? inainte sa ne nastem?

4 răspunsuri:
| Myst3ry a răspuns:

Esti constient/a ca este o intrebare fara raspuns asa'i?happy Cat de multe stii tu despre aceste lucruri citite pe net sau din carti cred ca atatea stim si noi restul.

| BlackMetalIsMyLife explică (pentru Myst3ry):

Vroiam si eu o parerere

| Myst3ry a răspuns (pentru BlackMetalIsMyLife):

Da te-am inteles. Nu ti-am raspuns cu rautate,sincer. Dar sunt lucruri care, nu prea le stim noi, oamenii. Si raman acolo un mister :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai Dumnezeu stie, dar tot ce stiu e ca noi ori ne luam dupa teologie(suntem trasi din adam si eva)sau dupa stiinta(suntem trasi din maimute)dar eu te sfatuiesc sa crezi mai mult in teologie pentru ca si maimutele se trag tot din dumnezeuhappy