| anonim_4396 a întrebat:

sad Sunt asa confuza. Imi zicea ca ma iubeste, si ca nu poate trai fara mine, dar acum nici nu vrea sa auda de mine, parca l-ar durea in cot de mine si de ce simt, si toata asta de la nimic! Pur si simplu cauta cearta! Dc?;(

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FORMULADTI a răspuns:

Ti-am mai raspuns azi odata paremise tie.Cam in asa situatie sunt si eu daca sincer, la mine e alt ceva da in fine nu e departe de asta.motive pot fi mii,probleme, certuri, neincredere, suparari, vorbe etc.nu fa decizii pripite, ca o sa agravezi situatia, asta in cazu daca nu e agravata deja..incearca sa fii linsitita, si sa afli de unde porneste cearta, si sa afli dc... Seara buna, fundita? happy

| WillWright a răspuns (pentru FORMULADTI):

E simplu, nu porneste de la nimic, porneste de la ego-ul lui, si de la neincrederea in persoana iubita! Ms pentru sfaturi happy

| neutrino a răspuns:

Cine te-a pus sa crezi in minciunelele unui baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa te descurajez, dar daca tu spui ca el cauta cearta...aici e un pic cam grav. Probabil nu mai vrea sa fiti impreuna, am cunoscut un caz asemanator, cand pe baiat il durea in cot, si se certau din nimicuri...de ce? raspunsul era simplu. El nu o iubea. Nu vreau sa te descurajez pentru ca nu va cunosc si nu stiu prea multe lucruri, poate are o perioada mai grea prin care trece si va trebui sa intelegi.sau poate pur si simplu..nu se mai poate. Sper ca ti-am fost de ajutor >big grin

| zekor a răspuns:

Ori isi exprima iubirea sa prin cearta(altfel nu stie cum sa si-o exprime) ori nu te mai vrea in viata sasad
Fi tu mai isteatawinking si evita certurile

| AnnaMadleine a răspuns:

E un nesimtit.