| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat am 17 ani si eu cu iubita mea as vrea sa incercam sexul oral..eu ei si ea mie..imi va afecta sanatatea? E ok din punct de vedere medical? Cum trebuie sa facem ca sa ajungem amandoi ls orgasm? Dar mai ales ea..cum sa ii fac cel mai bun oral?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu îți afectează nimic. Doar că s-ar putea să nu mai vreți să reveniți la cel „clasic" după asta... E de obicei mult mai plăcut și devine adictiv.
Ca să aveți cele mai bune rezultate, nu ezitați să comunicați (nu cu gura plină! evident) despre ce și cum vă place (sau nu), altfel munciți degeaba.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

In primul rand tu baga botu la savarina si zi sa iti mai dea si ea cate un indiciu daca nu iti iese. Oricum daca stai aici nu o sa reusesti nimic. Du-te de fa practica!

| xCriis a răspuns:

E ok. Daca ea vrea, tu vrei. happy. nu e nevoie de "experienta"

| rob1234 a răspuns:

Dar ea vrea?hee hee