| IIIshaneIII a întrebat:

Sunt baiat si am dureri in timpul actului sexual, ma ustura penisul, ce e drept nu am mai avut de ceva timp un contact sexual.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste prezervativul ca sa poti constata daca apare sau se produce si asa acea usturime, sau apare numai in cazul in care penisul este introdus in vagin neprotejat. Sanatate!

| IIIshaneIII explică (pentru corbulalbrosu):

Un mic amanunt, nu a fost introdus in vagin, este baiat.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Cu atat mai mult. Sexul anal este indicat sa fie practicat NUMAI daca este montat prezervativul pe penisul partenerului activ.

Răspuns utilizator avertizat