| estera_3943 a întrebat:

Sunt casatorita de 20 de ani. Niciodata nu am visat macar ca o sa mi se intample mie sa ma indragostesc de un barbat cu 19 ani mai mare, el avand acum 60 de ani.
Suntem de 7 ani in relatia asta secreta, amandoi avem familiile noastre cu copii. Daca mai este cineva in asemenea situatie sa-mi scrie.
De multe ori am vrut sa renunt dar nu pot.

3 răspunsuri:
| Alinaga a răspuns:

Da eu sunt in situatia ta dar la mine e mai greu decat la tine eu sunt minora iar el e insurat si are copil de aceesai varsta cu mine suntem de 2 ani in relatia asta secreta sufar enorm si vreau sa l las dar nu pot trai fara el

| maryy a răspuns:

Urmeaza-ti inima si nu lasa timpul sa treaca.Esti o persoana care l-a varsta aceasta e trecuta deja prin viata si care trebuia de mult sa-si asculte inima. Daca nu poti renunta asta e! Asa e dragostea cu viata! Impreuna sunt un iad si un rai!

| euionutz a răspuns:

Cu siguranta niste fetite care au 12 ani si isi pun intrebari daca raman insarcinate dupa sex anal iti vor da cea mai buna solutie!