| anonim_4396 a întrebat:

Sunt ciudat ca, cand ma sarut cu o fata inchid ochii la fel si in mare parte cand fac sex?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ciudat ar fi să te săruți cu ochii deschiși...

| siriusblack98 a răspuns (pentru Adry05):

Eu am făcut asta rolling on the floor.Ce concentrată era tipa acolo iar eu mă uitam pe lângă ea la un x6 care stătea la semafor

| Emilian65 a răspuns:

Esti foarte ciudat stai cu ochii inchisi cand te saruti si faci sex cu o fata.

| Sofer a răspuns:

Nu e ciudat. Și eu fac asta.

| Goete a răspuns:

Si eu inchid ochii cand ma sarut cu o fata si fac sex cu alta intre timp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta cu închisul ochiilor e ceva firesc când te saruti, dar când faci sex cu ea e puțin ciudat, sau te gândești că o faci cu alta?laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Gen cand este ceva mai intens, cum ar fi orgasmu laughing dar nu mereu fac asa cu ochii inchisi

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Cam asa se fac lucrurile astea. happy

| IngerasulMicut a răspuns:

In legătură cu sărutul, ii ok. Cu sexul, faci cum ai chef.