| bianca_4616 a întrebat:

Sunt clasa a patra si imi place de un baiat din clasa alaturata e tot a patra dimineata cand ma duc la scola eu ajung prima asa ca ma vede si vine la mine si ma intreaba ce fac ma speri si nu stiu ce sa ii spun ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| maniunika a răspuns:

Incearca sa te calmezi si sa-i raspunzi...ma pregatesc de lectii! tu cf?

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Scuipa in san.
Eu zic, sa te maturizezi putin si vei gasi raspuns la toate.

| Fabian20 a răspuns:

WTF! in clasa 4-a si iti arde de baieti:O:O...dne ce e cu generatia asta...

| 0CruciFix a răspuns (pentru Fabian20):

Da frate stiu ce vrei sa spui! Acuma generatia asta isi dau fetele hainele jos si se pozeaza si pun pozele pe faccebok>Frate este ceva de groaza si in acelasi timp SO COOL! Salut am 14 ani ma numesc cris(ce tiam scris citeste repede)

| kRyStY_1411 a răspuns:

Cand il vezi zici bine u? si ii zici ca iti place de el si gata ce naiba

| twitttttt a răspuns:

Deabea ai invatat sa scrii si te si gandesti la baieti straight face?

| Ioan_Radu_1990 a răspuns:

E normal sa iti placa de un baiat la o varsta frageda este normal, dar seriosi sa fim daca ar fi sa mergi mai departe ai fi pregatita pentru o relatie? Nu prea cred... Relatiile incep dupa la 13-14 ani cam asa... nu de la 10. Oricum relatia nu inseamna numai sarut si imbratisari inseamna dragoste sa pui suflet, deci de la varsta asta n-o lua cu baietii, stai mai bine cu papusele si invata.