| nicolll a întrebat:

Sunt cu iubitul meu de o luna si a recunoscut ca m-a inselat odata (noi 2 inca nu am ajuns la pat) ce spuneti sa il iert sau sa ii dau viteza? credeti ca se va mai repeta? ma simt f ranita

22 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Daca observi ca regreta fapta facuta eu zic ca merita o sansa, daca nu, baieti mai sunt.

| deeea28 a răspuns:

Eu zic sa dai la pedale si sa fugi unde stii mai repede numai la el nu. Altu poate te va aprecia mai mult, el nu-i de tine.

Janina
| Janina a răspuns:

Fata mea, daca te-a inselat dupa o luna...inseamna ca tu nu faci purici cu omul asta...cauta altul care sa te merite.
Baga turbo!

| albastrel a răspuns:

laughing mai da-i papucii acum decat sa mai stai cu el, sa ajungi sa-l iubesti si sa afli ca te inseala o data pe luna!winking

| Encore a răspuns:

Ma la inceputul relatiilor nu prea se pune suflet deci cred ca nu o sa se mai repete, depinde de persoana... :*

| georgiana a răspuns:

Altul te va aprecia la valoarea ta... dar nu el! chiar daca nu ati ajuns la pat, nu are scuza si mai ales ca aveti doar o luna impreuna.

| Crs a răspuns:

Da-i viteza cat de repede poti happy

| r8driver a răspuns:

Nu stiu ...eu nu i-am acordat.

| MM a răspuns:

De-abia aveti o luna si deja te-a inselat? Sigur o sa se mai repete.Chiar vrei sa continui relatia cu unul ca el?

| buburuzzz a răspuns:

Daca nu a rezistat nici o luna si te-a inselat te mai poti astepta la asa urmari! nu ar trebui sa-l ierti ti-a calcat in picioare dragostea mai bine pune punct, pentru a nu fi dezamagita mai mult mai apoi

| msgirl a răspuns:

Continuati viata da nu-i mai da o shansa...

| fzcsm a răspuns:

Depinde cati ani aveti. Daca aveti peste 18 ani ar fi bine sa ii dai viteza, daca nu incearca sa faci in asa fel incat sa ramai singura din viata lui.Succes!

| madyyy18 a răspuns:

Nu te rani singura sunt barbati pe toate strazile dai papuci si aunci vei putea avea mai multa incredere in tine si tu esti femeie si trebuie sa ai orgoliul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intr`adevar ii pare rau...merita,dar de ce a recunoscut? L`ai pus tu "intre ciocan si nicovala" sau asa pur si simplu` in toiu` giugiulelii` el "s`a laudat" ca te-a inselat...sad.

Aici tu decizi,"Cheia e la tine!" smug laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, lasa naivitatea deoparte, ce D-zeu? Cum adica te-a inselat in prima luna de relatie? Pai acum trebuia sa curga lapte si miere, nu sa te insele! Ai grija de tine, nu te lasa calcata in picioare, nu este deloc normal ce a facut.Ma gandesc acum(ai spus ca "a recunoscut" si ca voi doi "inca nu ati ajuns in pat"), nu cumva este doar o strategie prin care vrea sa te convinga sa treceti la fapte de oameni mari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa doar o luna? Viteza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e dotat co o cutie in 5 trepte da-i gaz ca lumea in bot sa ia viteza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înșeală-l și tu să-i vezi reacția. happy

| vintagegreen a răspuns:

Eu spun sa-i dai papucii. daca te-a inselat dupa o luna deja e cam grav.si sigur se va repeta.asa ca next

| Puppet a răspuns:

Sincer...cine inseala o data... o sa o faca mereu iar si iar. iar tu poate vei ajunge sa-l iubesti mai mult...si-i vei ierta orice iesire de genu asta.eu zic ca nu merita...sunt atatia baieti... o sa-l gasesti pe cel potrivit pana la urma.decat sa suferi...pentru cineva care nu te merita... orice decizie ai lua sper sa fie bine...succeswinking

| Anonim_5757 a răspuns:

Daca te-a inselat odata poate sa o faca s adoua oara, insa ar trebui sa te gandesti ca sunteti decat de o luna impreuna si nu prea aveti sentimente foarte clare unul pentru celalalt.Ar trebui sa vezi cum decurge relatia in continuare si daca ii pare rau pentru ce a facut.

pup

| ioni a răspuns:

Hmm sad...mai bine cauta altul, serios! Te-a inselat odata, ce il va opri a 2a oara?