| Andru1996 a întrebat:

Sunt cu prietena mea de 1 luna si 3 saptamana si totul merge perfect pana acum intre noi.Am mai suparat'o eu de vre'o doua ori si ma rog mi-am cerut iertare si cu tot dar in fine mi-a zis ca e "OK" ca ma iarta.Eu pentru ca pur si simplu nu imi pot da seama unde am gresit am intrebat'o pe ea. Logik nu? Dar nu vrea sa imi spuna///niciodata nu imi spune desi ma iarta... zice ca nu poate...ca nu vrea.Nu stiu de ce pls HELP FUNDA! CE CREDETI VOI?

Răspuns Câştigător
| Anakatsu a răspuns:

Renunta la ea mai sunt multe strambe care se cred dive de la 13 ani trust me

ii zici asa : eu mi-am cerut scuze am zis ca o sa imi schimb comportamentul da daca nu vrei sa imi zici ce te deranjeaza la mine atunci bye si ai lasat-o fara sa mai insisti ca altfel te ia drept catelushul ei

3 răspunsuri:
| oanny91 a răspuns:

Nu nu...ca daca ii da atentie o sa faca si mai rau. in schimb daca faci putin pe indiferentu cu ea o sa si revina ea...bine asta daca tine intr-adevar la tine.si asta e si un test sa vezi daca ii pasa de tine.bafta

| loving2008 a răspuns:

Vorbeste frumos cu ea.Nu o lasa in pace pana nu iti zice.

| Iepurila a răspuns:

Nu ii mai da atentie. Asta merita genul asta de persoane. Astea sunt gesturi de copii.