| Marya_7001 a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 2 luni, dar parca deja m-am plictisit si vreau altceva. de fiecare data cand incerc sa ma despart de el reuseste sa ma convinga sa ramanem impreuna si imi zice ca el tine la mine si ma iubeste si il voi rani f tare daca fac asta. nu stiu ce sa fac. prietenele mele imi zic ca stau degeaba cu el.

Răspuns Câştigător
| Debb a răspuns:

Daca tu nu ai sentimente fata de el...stai degeaba. Daca stai din mila e ca si cum ti-ai bate joc. Spune-i ca nu tii la el si sa ramanesti amici. Mai devreme sau mai tarziu tot va veti desparti si vei ajunge in acelasi loc happy.

1 răspuns:
| Rockstar_9495 a răspuns:

Ce rautate din partea prietenelor tale (esti sigura ca sunta prietene cu adevarat sau doar iti pierzi timpu cu ele? ) Eu iti spun daca tipu te place si tu te-ai plictisit de relatia cu el zi ca iti pare rau dar trebuie so luam pe alte drumuri nu e vina ta, dar trebuei sa ne gasim alte perechi... sti si plangi ma rog daca e nevoie cu adevarat il saruti si pleci il lasi sa se gandeasca si dupa aia mai vezi tu happy