| anonim_4396 a întrebat:

Simt ca inebunescrying(. nu stiu de ce se comporta asa cu mine.as fi renuntat la viata numai pentru el dar azi de dimineata ii dau mesaj cand m-am trezit si mi-a zis ca vorbim pe mess.imi zicea te iubesc in mesaje dar pe mess ciuciu. ii spuneam eu te iubesc l'am intrebat de ce nu'mi zice te iubesc si cica nu stiu. el de obicei imi spunea intr'una te iubesc. spunea doar si eu te iubesc atat.am iesit de pe mess, l'am sunat si face cica hai ca vorbim mai tarziu ca ma duc la condus. i'am zis ai grija a zis si el mie parca si i'am spus te iubesc si el cica da si eu te iubescstraight face. aseara a venit de la condus pe la 6-7 de la 10 dim mi-a dat mesaj ca a term alte ore de condus dar mai sta peafara.pe la 8-9 i'am dat mesaj si l'am intrebat cat mai sta si cica nu stiu si i'am zis ok dar vroiam s-a vorbim si zice o sa vorbim.vine acasa pe la 10 fara, mananca si il sun eu pe la si 9 minute. vorbim (fara mistouri) fix 3 minute si ma ia cica invata legislatia ca are examenul foarte curand si ca vorbim maine. ii dau mesaj pe la 11 fara si il intreb bhuai chiar inveti mai bine maine ca esti obosit dar el cica deja dormeastraight face. cum dracu a invatat in timpul ala dar sa se si culce? explicati'mi si mie care e prblm?crying(tot plang intru'na.numai pot

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Io cred ca si tuh ai o problema IL SUNI IN CONTINU
intrebare: ai putea rezista o zi fara sa vb cu el?
lasa-l numai fi asa disperata ca de aia te evita nul mai suna non stop nu fi dependenta de el fa-ti si tuh viata ta iesi cu pr si stai sa te mai sune si el CAND SIMTE nu cand e obligat. sicnera sa fiu daca as avea un prieten ca tine si eu te-as evita si nu as vb cu tine pentru ca as inebuni.

| mona a răspuns:

E clar ca baiatu are ceva...ori l ai suparat cu ceva ori are pe alta, nu l mai suna si asteapta sa sune el

| Marius2011 a răspuns:

Acum ai si u rabdare putin ca baiatu e stresat pentru ca scoala e ceva serios...asteapta sa termine. si daca face tot asa mai bine ai vorbi cu el scurt si la obiect

| UpsideDown a răspuns:

E stresat nu are rost sa plangihee hee

| TeddyXd a răspuns:

Probabil e stresat cu luatul permisului. lasa-l putin mai liber, nu-l mai suna intruna sau incearca sa vorbesti cu el (fata in fata) si vezi care e problema