| anonim_4396 a întrebat:

Simt ca innebunesccrying(. nu stiu de ce se comporta asa cu mine.as fi renuntat la viata numai pentru el dar.azi de dimineata ii dau mesaj cand m-am trezit si mi-a zis ca vorbim pe mess.imi zicea te iubesc in mesaje dar pe mess ciuciu. ii spuneam eu te iubesc l'am intrebat de ce nu'mi zice te iubesc si cica nu stiu... spunea doar si eu te iubesc atat.am iesit de pe mess, l'am sunat si face cica hai ca vorbim mai tarziu ca ma duc la condus. i'am zis ai grija a zis si el mie parca si i'am spus te iubesc si el cica da si eu te iubescstraight face. aseara a venit de la condus pe la 6-7 de la 10 dim mi-a dat mesaj ca a term dar mai sta peafara.pe la 8-9 i'am dat mesaj si l'am intrebat cat mai sta si cica nu stiu si i'am zis ok dar vroiam s-a vorbim si zice o sa vorbim.vine acasa pe la 10 fara, mananca si il sun eu pe la si 9 minute. vorbim (fara mistouri) fix 3 minute si ma ia cica invata legislatia ca are examenul foarte curand si ca vorbim maine. ii dau mesaj pe la 11 fara si il intreb bhuai chiar inveti mai bine maine ca esti obosit dar el cica deja dormeastraight face. cum dracu a invatat in timpul ala dar sa se si culce? explicati'mi si mie care e prblmcryingtot plang intru'na.numai pot

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este nici o problema la el. Este un pic ocupat, iti da multa atentie, dar are si o viata a lui. Tu esti obsedata de el si te simti in centrul universului. Plangi de draci ca tu nu ai o viata a ta si esti invidioasa pe el ca are. El pare sa te iubesca, dar tu nu il iubesti pe el, te iubesti numai pe tine si orgoliul tau. Probabil isi va da si el seama la un moment dat si va prefera sa fie singur decat intr-o relatie atat de urata.

| Ellenna a răspuns:

Poate are o perioada mai proasta, trebuie sa invete, sa se duca la "condus" tongue. iti faci prea multe griji tongue Vorbeste deschis cu el.El stie cel mai bine. Spune-i ca ai impresia ca vrea sa va despartiti si te doare, vezi cum reactioneaza.

| alylove15 a răspuns:

Din cate mi-ai spus esti si u enervanta adica sa il intrebi tot timpul daca te iubeste, unui baiat nu ii place sa ii zici asa asteapta sa iti zica el singur ca te iubeste, incearca sa nu mai faci asa sa vezi daca iti zice el singur ca te iubeste.

| alylove15 a răspuns:

Totusi incerci sa il controlezi prea mult adica lasa-l si pe el sa stea cu baietii adica incearca sa il inteleg.
Punete in locul lui.

| Ofiintă a răspuns:

Problema este ca nu te mai place, si nu te mai obosi cu rafatzurile tale gen : te iubesc, sa ai grija pentru ca nu-i mai pasa de tine
A stat si el pe afara cu prietenii de fapt a facut cea vrut toata ziua si uh l-ai contactat intr-una sa vezi ce face si cand va puteti intalni
Crezi ca mai are rost sa repeti asa o zi?
Vezi cum se comporta si a doua zi apoi uh alegi daca sa-i dai papucii sau nu
Numai bine
pa, pa

| EuTeIubesc a răspuns:

Heyy...S.ar putea sa se simta sufocat de tinestraight face, pentru ca ii spui toata ziua *te iubesc* si il suni toata ziua
Alta idee n.amstraight face

| degette_1911 a răspuns:

Nu ca ma deranjeaza povestea ta, dar asa ca fapt divers pentru cultura mea generala, ati facut ceva (sex ) cati ani ai? chesti de genu acesta, duci lipsa ce se intampla?

| BluDesign a răspuns:

Am avut cam aceiasi problema cu prietena mea.in perioada in care dadeam pentru permis am fost mai distant, m-am concentrat mult pe a invata si am cam uitat de ea intr-o oarecare masura.In fine, dupa ce am luat permisul am revenit la normal.

| Lifestealer1 a răspuns:

Nu fi paranoica.Da-i si tu putin spatiu saracului baiat.Cum sa nu se comporte asa daca tu il suni intruna. Vrei sa iti spuna ca te iubeste din 5 in 5 secunde? ti-ar conveni asa? Mai lasa de la tine ca nu pierzi nimic.Nu mai fi asa sufocanta.Mai lasa-l si pe el sa te sune...nu numai tu.