| andreeasexylove a întrebat:

Sunt cu un baiat de 2 saptamani. Inainte nu vorbeam abea ne cunosteam,el a dost impreuna cu sora unei colege si sa despartit de ea pentru mine, acum suntem bine dar intrebarea este :1, imi pune mana pe fund cand ne sarutam.2, neam sarutat cu limba din prima saptamana, 3 imi tot vorbeste despre fosta, 4 a renuntat la fumat pentru mine (oare ma iubeste ) ma saruta mereu si pe obraz si pe frunte. Ne vedem cate o ora pe zii si ma saruta pe gura de 200 de ori

Răspuns Câştigător
| NimeniSiAtat a răspuns:

1 nu e nimic rau in a-ti pune mana pe fund
2 nici sarutatul din prima saptamana nu constituie o problema, e firesc
3 daca inca iti vorbeste despre fosta inseamna ca mai are ceva sentimente pentru ea si nu e bine, dar il poti ajuta sa treaca peste asta daca esti afectuoasa si intelegatoare cu el
4 iubirea vine in timp, personal consider ca te place

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ceva normal, nu inteleg de ce vb de fosta ceva simte pentru ea clar

| Rucsiii95 a răspuns:

Pai e iubitul tau, e normal tot ce se intampla..cui ai vrea sa-i pun mana? pe cine sa sarute? pe fosta?

| DaFuqDuck a răspuns:

E o chestie normala, daca tie nu-ti convine, nu cred ca ti-ar conveni sa-i puna mana pe fund la alta fata, sa o sarute etc.

| lory966 a răspuns:

E ceva absolut normal, si eu ii mai vorbesc cateodata iubitului meu despre fostul, fara sa mai simt ceva pentru el. happy big grin tongue

| NicoleC19788 a răspuns:

Este perfect normal este prietenul tau.Ori ce baiat face asa dar, ajutal sa treaca peste etapa fostei intrai pe sub piele fa-l sa se indragosteasca cu adevarat de tine nu e greu doar spune-i mereu ce simti si fa-l sa se simta iubit asta le place!