| Eu_1327 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 3 luni, ne intelegem de minune, doar ca acum ceva zile ne'am certat putin [pentru ca el e cam gelos ] si el mi-a zis ca sunt foarte nepasatoare cu el [ cand ma supara nu il mai bag in seama deloc, deci il las vb singur :-D ] nu stiu ce sa fac. voi ce parere aveti? FUNDITA

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbiti amandoi defectele fiecaruia, daca ajungeti la un acord bine daca nu fiecare pe drumul lui.

| abc123_5207 a răspuns:

Incearca sa nu mai fi asa orgolioasa, gandeste-te, tu cum ai fi daca el nu te-ar mai baga in seama? incerca sa i mai buna, nu poti sa arunci chiar asa 3 luni pe fereastra, gandeste-te cum crezi tu ca e mai bine si actioneaza dar din punctul meu de vedere nu merita sa va certati din nimicuri, spune-i ca nu are motive sa fie gelos pentru ca tu ti la el, deci nu arunca tot ce ati cladit impreuna si gandeste-te cum e cel mai bine, SUCCES big grin

| newname a răspuns:

Esti o nesimtita el te iubeste si eu eram foarte gelos multi spun ca geloziea e lipsa de incredere insa sa stii ca nu-i drept geloziea este teama a nu perde persoana iubita pentru ca te iubeste cu adevarat si e si te compoarta frumos cu el daca nu doresti sal perzi

| ImSara a răspuns:

Vb cu el si vezi care este problema! vorbitul din inima merge intotdeauna happy

| Eu_1327 explică:

Nonytzu nu imi bat joc de el, eu chiar tin la el foarte mult, dar nu stiu asa sunt eu cand ma supar pe cineva...

| Venssyk a răspuns:

Pentru un baiat care iubeste adevarat e si normal sa fie gelos,poate daca ti-a zis ca nu prea il bagi in seama incearca sa te schimi,petrece mai mult timp cu el decit cu semenii tai,spune-i cuvinte dulci din senin, fara nici un motiv. sper ca ti-am fost cit-us de putin de ajutor, succes

| nonytzu a răspuns:

Scz...da mi'e cam mila de baiat.iti bati joc de el

daca e gelos inseamna ca te iubeste sh ca ii pasa de tne.deci mai bine poarta'te frumos cu el