| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproape 5 luni si ne intelegem, dar in ultima vreme, adica de vreo 2-3 luni cand apare in fata noastra o fata asa mai dotata sau cum se zice acum "buna" pur si simplu se uita dupa ea chiar si fata de mine.Nu mi se pare deloc, ca, chiar m-am uitat la fata lui si se vedea clar.In ultima perioada am vorbit despre asta si mi-a zis ca nu e adevarat si el mi-a pus intrebarea : "Chiar nu ai incredere in mine?" Cum sa am incredere in el ca atunci cand e cu mine se uita dupa altele, dapoi cand nu sunt cu el. Sau poate sunt geloasa? [chiar nu sunt genul, dar acum...]Va rog sa imi da-ti un sfat serios.Sunt derutata.Multumesc!

3 răspunsuri:
| Andreia1 a răspuns:

Pai doar nu poti sa-l legi la ochi.big grin. si nici el pe tine laughing
si el se poate uita la alte fete, dar daca te iubeste pe tine nu te va insela:p. scrie undeva ca este interzis sa te uiti la altii sau altele? thinking

| kennyspark a răspuns:

Toti se uita mai... si eu cand sunt cu prietena imi mai fug ochii. Dar stii cum se zice. Daca seara vine sa doarma langa tine... care i problema?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu rolling eyes