| zeitaana a întrebat:

Sunt cu un baiat de aprox 1 luna si ceva. el zice ca ma iubeste 100%sad dar eu nu stiu daca sa il cred sau nusad. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, o luna si ceva e practic o perioada destul de scurta sa iubesti pe cineva cu adevarat, poate e indragostit de tine, te place, dar pana la iubire mai e ceva cale, destul de lunga; spune asta pentru.ca si atat eu cat si prietenul meu nu am putut sa spunem ca ne iubim dupa o luna de la relatie, abia dupa ce a trecut ceva mai mult timp, am avut multe intamplari impreuna, ne-am cunoscut mai bine, ne-am vazut mai des, atunci vine si iubirea pe parcurs.Cine stie, poate el pune suflet mai repede, dar precis e indragostit de tine! Si asta e foarte bine! Ce sa faci? Sa fi cu el in continuare daca simti la fel, sunteti la inceput, dar daca va intelegeti e ok.
Daca chiar te iubeste asa cum spune, iti vei da singurica seama pentru.ca iubirea se simte, iti poti da seama dupa privirea lui, dupa atentia care ti-o acorda, daca e tandru cu tine, daca te respecta, etc...adica iti veri da seama prin gesturi, fapte.Nu pune la indoiala ce spune, cel mai bine traieste momentul, bucura-te de momentele petrecute impreuna, iti vei da cu timpul seama care ii sunt adevaratele sentimente.

8 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

In doar o luna nu are cum sa ajunga sa te iubeasca, e prea putin timp.Asteptati sa v-a mai cunoasteti si sa vedeti care sunt sentimenele voastre defapt.Nu zic ca nu te place, te placut te place si poate chiar tine la tine dar pana la iubire mai este ceva drum.Iti trebuie si o viata intreaga sa ajungi sa iubesti pe altcineva dapai cum sa reusesti intr-o luna?
Deocamdata incercati sa va mai cunoasteti unul pe celalalt si in timp o sa va dati seama de sentimele unul fata de celalalt.Bafta happy

| anonimaa a răspuns:

Pai ma...totul depinde de faptele lui adica trebuie sa-ti dai seama din comportamentul lui nu ai cum sa deduci asa ceva

| zeitaana explică:

Pls help mebatting eyelashes

| atianin a răspuns:

Cel mai probabil te inseala de numa numa e prea devreme sa fii asa de sigur de asemenea sentimente.

| ame_3387 a răspuns:

Data viitoare precizeaza si varstele... oricum asta se vede cu timpul si fii atent la detalii ca detaliile spun tot happy

| Andra_9758 a răspuns:

Intr-o luna nu cred ca a ajuns sa te iubeasca :-s dar asta depinde... daca va cunoasteti de mult timp big grin poate la inceput tinea la tine apoi a inceput incetul cu incetul sa te iubeasca big grin dar daca nu... te minte sad bafta :*

| cristime a răspuns:

Cand o sa stiu sa citesc ganduri o sa iti zic laughing. Pai esti cu el de o luna si zice ca te iubeste 100 %. Pai el cum se comporta cu tine? Are grija de tine cand ii se pare ca esti suparata te intraba daca esti suparata? Cand zici ca te lovesti sare ca ars si intreaba unde te-ai lovit ca sa pup? Isi arata dragostea?

| Анька a răspuns:

Eu cred ca nu te iubeshte.cind aud asa ceva altii de 2 zile se intilnesc sh deja te iubesc. iar altii cu anii si aud asta peste vreo 4 ani.